Počuli ste už o Dobromat-e ?

Milí návštevníci a klienti!

Sme radi, že podporujete a využívate služby TENENET, o.z.

Ako už zrejme viete, TENENET, o.z. sa zaregistroval na portáli https://dobromat.sk a cez túto úžasnú službu môžete podporiť našu dlhoročnú snahu pomáhať druhým a to bez toho, aby Vás to niečo stálo.

Ako to funguje ?

Dobromat pri každom Vašom nákupe cez internet bez toho, aby Vás to stálo čo i len 1 cent, nám vie poslať z každého Vášho nákupu pár peňazí dôležitých na Sociálne projekty, ktorými podporujeme práve tých, ktorí to najviac potrebujú.

Aby ste na túto možnosť podpory nemuseli stále myslieť, pripravil pre Vás Dobromat pomocníka do internetového prehliadača, ktorého keď si stiahnete tu https://dobromat.sk/rozsirenie/pridat a hneď aj nainštalujete zariadi, že pri nákupe cez e-shop nám pošle priamo predajca vo Vašom mene malú časť zo sumy, za ktorú u neho nakúpite a tým nás podporíte.

Dobromat

Ak si pomocníka nepridáte (čo by bola škoda, lebo Vás to nič nestojí), je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku https://dobromat.sk/podporim/tenenet. Dobromat Vás presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť.

Vďaka tomuto jednoduchému triku/kliku 🙂 nám Dobromat pošle od Vás malý príspevok. A my ho použijeme na našu činnosť, ktorú môžete sledovať na našich stránkach – všetko totiž uverejňujeme, aby ste o nás vedeli.

Ďakujeme, že aj svojimi nákupmi nám pomáhate pomáhať !