Terapeuti

 

PhDr. Jana Váchová

Strednú aj vysokú školu venovala poznaniu detskej osobnosti a detskej duše. Má ukončené vysokoškolské vzadelanie v odbore špeciálna pedagogika. Svoju dlhoročnú prax venovala deťom s rôznymi problémami so vzdelávaním alebo správaním. Absolvovala viacero odborných certifikovaných výcvikov – EEG Biofeedback, Fonematické uvedomovanie podľa Eľkonina, Metóda Acces Bars, Stimulačný program Mirabilis, Sindelar metóda. S deťmi pracuje individuálne aj skupinovo, prostredníctvom rôznych programov.

Mgr. Peter Vácha

Má dlhoročné skúsenosti s prácou s deťmi s poruchami správania a učenia. Ukončil vysokoškolské vzdelanie v odbore špeciálna pedagogika a poradenstvo. Absolvoval odborné kurzy a semináre zamerané na prácu s deťmi s rôznymi problémami – EEG Biofeedback, Stimulačný program Mirabilis, Poruchy správania. Má bohaté skúsenosti s rodinou v ohrození, venoval sa aj práci s rodinou v kríze.

KONTAKTUJTE NÁS

Záujemcov objednávame telefonicky alebo e-mailom. V prípade, že pre zaneprázdnenosť telefón nezdvihneme, zavoláme späť hneď, ako budeme môcť. Ďakujeme.

Ordinačné hodiny:
Pondelok: 08:00-13.00
Utorok: na objednanie
Streda: 8:00 – 13:00
Štvrtok: na objednanie
Piatok: na objednanie

Tel.číslo: +421 911 64 64 40
e-mail: pedagogicka.poradna@tenenet.sk

Adresa poradne:
TENENET oz.
Lichnerova 39
903 01 Senec (v pasáži Helios)