Psychoterapia

Poradenstvo:

Vďaka našej dlhodobej spolupráci so známymi psychológmi, psychiatrami, sociálnymi pracovníkmi, lekármi aj právnikmi sme pre Vás pripravili ponuku zaujímavých kurzov skupinového psychologického, sociálneho aj lekárskeho poradenstva na rôzne témy, pri ktorých môžete využiť aj možnosť individuálneho poradenstva.

Objednávkový formulár s ponukou jednotlivých kurzov poradenstva nájdete už teraz TU, v prípade záujmu a otázok nás kontaktujte emailom na: ena@tenenet.sk.

Psychoterapia:

V prípade, že by ste mali záujem o krátkodobú či dlhodobú psychoterapiu, ktorá Vám pomôže riešiť svoje životné krízy a lepšie zvládať problémy každodenného života, môžete využiť našu ponuku individuálnych a neskôr aj skupinových psychoterapií. V rámci nášho zamerania pracujeme psychodynamickou psychoterapiou. Vychádzame z presvedčenia, že nič sa nedeje v našom živote náhodne, všetko so všetkým súvisí a má to najčastejšie východisko v našej minulosti, ktorá nás tvorí do dnešnej podoby a predurčuje to, čím sa stávame v budúcnosti. Primárna rodina, z ktorej vychádzame, nám dáva do vienka životné role, úlohy a vzory, spôsoby prežívania a správania. Ak chcete pochopiť, čo sa to s Vami deje a prečo a hlavne ako zmeniť veci k lepšiemu, sme tu pre Vás.

Náš tím psychoterapeutov tvoria psychologičky:

PhDr. Jana Galátová, PhDr. Elena Kopcová, PhD.

Objednávkový formulár psychoterapie nájdete už teraz TU, v prípade záujmu a otázok nás kontaktujte emailom na: ena@tenenet.sk.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *